Electronic V2 Cigs Miami Florida

Publish Date: 11-10-2014 03:23:57 | Contact name: William | Location: Miami Bch, Fl | 1554 times displayed | Comments |

Electronic Cigarettes are Easy to Enjoy

  • Getting started is easy with the V2 Starter Kit. This cool kit includes everything you need to begin enjoying e-cigs.
  • Choose from a wide menu of authentic flavors, including rich tobacco flavors in the style of your favorite domestic, middle-eastern and smooth blends, cool menthols and sweet speciality flavors like Coffee and Vanilla.
  • A V2 Flavor Cartridge provides roughly the same number of puffs as a pack of tobacco cigarettes, but at a fraction of the cost.

V2 Electronic Cigarettes are a Great Fit for You

  • V2 Batteries come in your choice of power switch; opt for the convenience of an automatic battery or choose the control of a manual e-cig battery.
  • Prefer to fill your own cartridges? Pair our popular EX Blank with the V2 Platinum E-Liquid flavor of your choice.
  • Check out the full range of V2 Accessories for stylish carrying cases, additional charging options and more!
  • Find the nicotine strength that suits your lifestyle. Our 12 core flavors are available in 2.4%, 1.8%, 1.2%, 0.6% and zero nicotine.


Jak funguje elektronická cigareta?

Jak funguje elektronická cigareta?

Elektronická cigareta (e-cigareta) ohřívá e-liquid skládající se z propylen glykolu (PG), nebo rostlinného glycerinu (VG), potravinářských dochucovadel, aromatu a lékařského nikotinu, a tím vytváří páru. Ta slouží jako distributor nikotinu. Uživatel ji inhaluje a vychutná si tak „kouř“ bez dehtu, popela, spalování nebo zápachu klasických tabákových cigaret.

V2 CIGS se může pochlubit nejlepšími recenzemi v e-kouření. Nabízí svým oddaným klientům produkt, který má nejlepší výsledky v kategorii throat-hit (pocit v krku při potáhnutí) v porovnání s ostatními produkty na trhu.

E-cig starter kity

Jak funguje elektronická cigareta?

V2 Starter Kit obsahuje vše, co potřebujete k zahájení nové životní éry s elektronickou cigaretou. Stačí si vybrat mezi automatickou a manuální baterií a zvolit si svou oblíbenou příchuť.

V2 Standard Kit obsahuje, jak automatickou tak manuální baterii, 10 náplní s příchutí a USB nabíječku se síťovým adaptérem pro vaši e-cigaretu.

Nebo raději holdujete E-Liquidům? Pak je pro Vás tou nejlepší volbou právě V2 Standard E-Liquid Kit, kde najdete 2 25ml lahvičky V2 Platinum E-Liquidu, 3 EX Blanks Clearomizéry, 2 V2 Classic Baterie a Nabíječku.

V sadě V2 Ultimate Kit zase najdete spoustu příslušenství. Kity jsme připravili tak, abychom vám co nejvíce usnadnili přechod z tabákové cigarety na elektronickou.

Baterie elektronické cigarety

Jak funguje elektronická cigareta?

Elektronická cigareta je složena z baterie, atomizéru a náplně s příchutí. Baterie se nachází v „těle“ e-cigarety a napájí atomizér. Baterie e-cigarety může být automatická či manuální, záleží na vás, který model upřednostňujete. Automatická baterie dodává energii v okamžiku potáhnutí, manuální baterie se spouští ručně stisknutím tlačítka na baterii. Baterie pak napájí atomizér, který ohřívá e-liquid s příchutí obsažený v cartridgi a tak vyrábí páru.

E-liquid cartridge s příchutí

Jak funguje elektronická cigareta?

V2 CIGS elektronická cigareta se skládá ze dvou dílů, kde atomizér je součástí cartridge – náplně s příchutí. Naše cartridge s e-liquidem mají různé příchutě a pořídit si je můžete až v pěti stupních intenzity: bold (2.4%), full (1,8 %), medium (1,2 %), light (0,6 %) a zero (0 %) nikotinu. Takto si můžete snadno zvolit náplň, která vám nejlépe vyhovuje.

Cartridge máme ve 3 tabákových příchutích - RED, SAHARA a CONGRESS. RED obsahuje robustní aroma směsi amerických tabáků. CONGRESS zosobňuje vynikající příchutě vybraných amerických tabáků. SAHARA je spojením Tureckého tabáku a kořeněných tónů.

Kromě imitací tabáku si můžete užít i kouř se svěží příchutí Mentol, Mint Tea, Peppermint, a sladkých či ovocných příchutí Vanilla, Coffee, Cherry, Cola, Chocolate a Grape.

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKŮ V2 CIGS MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.Contact William: Electronic V2 Cigs Miami Florida

*

*

*


captcha

Send me an email with links to manage my Ad